Firma Pogrzebowa Zeus
Łódź, ul. Neonowa 1
(przy USC Łódź-Widzew)
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00 – 16:00
Sob: 8:00 - 12:00

Tel. 42 658-88-85
Tel. 511-625-406

Firma Pogrzebowa Zeus – Pomocna Dłoń

  • Home
  • /
  • Firma Pogrzebowa Zeus – Pomocna Dłoń

Pomocna Dłoń

 

Skoro Weszliście Państwo na naszą stronę internetową oznacza to, że Znaleźliście się w jednej z najcięższych chwil w swoim życiu. Przyszedł czas na godny pochowek bliskiej Państwu osoby. Ten ciężki moment, w którym znajduje się rodzina osoby zmarłej często powoduje, że nie jest ona w stanie myśleć racjonalnie, po prostu nie wie co robić…

Dlatego też, podajemy Państwu naszą Pomocną Dłoń, czyli w paru punktach podpowiadamy co robić w takiej sytuacji:

1.Jeśli lekarz właśnie poinformował Państwa o śmierci bliskiej osoby w szpitalu, przede wszystkim zachowajcie Państwo spokój. Poproście o kartę statystyczną do karty zgonu (będzie nam potrzebna do wyrobienia aktów zgonu).

1a. Zadzwońcie na pogotowie przekazując informację o zgonie. Po przybyciu lekarz na podstawie dowodu osobistego wystawi kartę statystyczną zgonu.

2. Teraz należy zorganizować transport osoby zmarłej do chłodni. Zadzwońcie na nasz całodobowy numer telefonu:
42 658 88 85; 42 674 45 61; 511 625 406
i zamówcie nasz karawan wraz z pracownikami, którzy po przyjeździe odpowiedzą na wszystkie niezbędne dla Państwa pytania.

3. W oczekiwaniu na przyjazd naszych pracowników przygotujcie Państwo dowód osobisty osoby zmarłej, w/w kartę statystyczną oraz dowód osoby zamawiającej przewóz. Nie musicie myć ani ubierać osoby zmarłej. My zrobimy to w naszym prosektorium.

4. Kiedy nasi pracownicy wytłumaczą wszystko i zabiorą ciało do chłodni, Państwu pozostaje tylko przyjście do naszej Firmy pogrzebowej w celu dokończenia formalności związanych z wyborem trumny lub urny i wybraniem kwiatów. Co ważne – nie musicie Państwo chodzić do Urzędu Stanu Cywilnego lub do pogotowia ratunkowego i wyrabiać aktóy zgonu. My zrobimy to za Państwa. Nie musicie też chodzić do ZUS-u, żeby złożyć wniosek o zasiłek pogrzebowy – te formalności też załatwimy.

5. Od teraz wystarczy czekać na pogrzeb, my zajmiemy się resztą…

Pamiętaj więc, zadzwoń pod numer:

42 658 88 85; 42 674 45 61; 511 625 406.

POMOŻEMY…

Opinie Klientów na temat Firmy Pogrzebowej Zeus

Firma Pogrzebowa Zeus

Profesjonalne przygotowanie ceremonii pogrzebowej wraz z załatwieniem wszelkich formalności zgodnie z życzeniem klienta, łącznie z miejscem na cmentarzu.
© Copyright 2017 - Firma Pogrzebowa Zeus Łódź