Firma Pogrzebowa Zeus
Łódź, ul. Neonowa 1
(przy USC Łódź-Widzew)
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00 – 16:00
Sob: 8:00 - 12:00

Tel. 42 658-88-85
Tel. 511-625-406

Firma Pogrzebowa Zeus Łódź – O nas

  • Home
  • /
  • Firma Pogrzebowa Zeus Łódź – O nas

Firma Pogrzebowa ZEUS

 

Firma pogrzebowa ZEUS powstała w 1993 roku i działa do chwili obecnej. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług pogrzebowych była na jak najwyższym poziomie i w pełni satysfakcjonowała rodziny korzystające z naszej pomocy. Podchodzimy w sposób indywidualny, a wręcz rodzinny do każdego z naszych klientów.

Długie doświadczenie w powyższej działalności pozwoliło nam wypracować odpowiedni wizerunek firmy. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw pogrzebowych w Łodzi.

Wykwalifikowana, solidna i odpowiedzialna kadra to starannie dobrane osoby o wysokiej kulturze osobistej, szanujące klientów sprawiają, iż rodziny  zgłaszające się do nas otrzymują pełną i fachową pomoc w organizowaniu ceremonii pogrzebowej.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i ze zrozumieniem. Dokładamy wszelkich starań, aby ostatnie chwile łączące zmarłych i pozostających w bólu bliskich, były wypełnione szacunkiem, życzliwością i zrozumieniem.
Pomagamy również załatwić wszelkie formalności w urzędach ZUS, KRUS, a także na cmentarzach.

Firma pogrzebowa godna zaufania
ZEUS

Opinie Klientów na temat Firmy Pogrzebowej Zeus

Firma Pogrzebowa Zeus

Profesjonalne przygotowanie ceremonii pogrzebowej wraz z załatwieniem wszelkich formalności zgodnie z życzeniem klienta, łącznie z miejscem na cmentarzu.
© Copyright 2017 - Firma Pogrzebowa Zeus Łódź